Přihláška: Mlejnek 2021 - 1. běh

Na přelomu desetiletí pro Vás máme novinku. Upouštíme od papírových přihlášek a přesouváme se do doby elektronické. Pro přihlášení stačí vyplnit formulář na konci stránky. Následně vyčkejte na mail s pořadovým číslem, platebními údaji a dodatečnými instrukcemi. V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat, rádi poradíme, popřípadě se individuálně domluvíme.

Při přihlašování není třeba nic podepisovat. Potřebné dokumenty (potvrzení o bezinfekčnosti, souhlas s ošetřením…) Vám po přihlášení pošleme mailem. Vyplněné a podepsané nám je vrátíte při odjezdu, u autobusu.

POZOR! Kapacita naplněna

Netrvalo to ani 4 dny a máme úplně plno. Obsadili jsme všech 60 míst. Pokud však stále máte zájem, můžete dítě přihlásit jako náhradníka, kterému uvolníme místo v případě, že někdo z již přihlášených svoji účast odřekne nebo včas nezaplatí danou částku. 

Ahoj tábornice a táborníci!

Rok se s rokem sešel a my pro Vás i v roce 2021 uspořádáme Mlejnek se vším všudy. Loni jsme vyčkávali, jak se situace ohledně Covidu 19 vyvine. Stejně jako loni i letos věříme, že tábor budeme moci uspořádat a proto vydáváme přihlášku tradičně na začátku ledna. Na případné legislativní požadavky nebo komplikace agilně reagujeme a budeme Vás informovat. 

Téma celotáborové hry je “Ve smyšce času”.

Obecné info
Provozovatel: Mlejnek team z.s.
Sídlo: Václavská 60, Dobrovice, 294 41
IČO: 08734593
bankovní spojení: 1031173275/6100

Termín: 3. 7. – 17. 7. 2021

Cena: 4390,- Kč

V ceně je zahrnuto ubytování, stravování, doprava, pojištění, vstupné na koupaliště, drobný dárek. Prosíme o zaplacení do 31. 5. 2021 bankovním převodem nebo poštovní poukázkou (typ A) dle instrukcí, které obdržíte po vyplnění přihlášky v mailu a nástupním listu.
Storno poplatky: Při odhlášení dítěte do 31. 5. 2021 vracíme 100 % zaplacené částky, při odhlášení do 30. 6. 2021 vracíme 50 % zaplacené částky. Pokud se přihlášené dítě nebude moci z nějakého důvodu zúčastnit, prosíme o urgentní oznámení, aby mohl být umístěn náhradník. Pokud neobdržíme platbu do 31. 5. 2021, vyhrazujeme si právo stornovat přihlášku a uvolnit místo pro náhradníka.

Doprava
Odjezd v sobotu 3. 7. 2020 v 10.15 z Prahy – Černý most , v 11:00 hodin z Benátek n. J. z ,,Burzy´´, v 11:30 z Mladé Boleslavi od divadla J. Průchy, ve 12 hodin z Bělé pod Bezdězem z autobusového nádraží. 

Příjezd v sobotu 17. 7. 2021 do Bělé pod Bezdězem, dále Mladé Boleslavi, Benátek nad Jizerou a nakonec Praha. Detailní hodinový rozpis Vám rozešleme, jakmile bude jasné, za jakých podmínek budeme moci opouštět tábor a střídat se s dalšími táborníky. 

Prosíme, aby táborníci využili společný autobus. Vlastní příjezdy nám narušují začátek tábora a jsou pro nás organizačně náročné. Výhodou společného příjezdu je i to, že se táborníci mají šanci seznámit už v autobuse a v táboře už jsou trochu rozkoukaní.

Uzávěrka přihlášek: 31. 5. 2021

Organizace:
Tábořiště leží v údolí u rybníka, uprostřed lesa. Travnatým údolím protéká potok. Asi 15 minut chůze od tábořiště leží městečko Dubá a přírodní koupaliště Nedamov. Děti jsou rozděleny do 4-5 smíšených oddílů. Každý oddíl s 10-15 dětmi vedou alespoň 3 dospělí vedoucí. 
O stravu se stará posádka kuchyně, o drobné bolístky dvě zdravotnice. Každý oddíl má během tábora 3x službu, při které pomáhá s chodem tábora (mytí nádobí, úklid tábora, příprava dřeva, noční hlídky). Děti spí ve dvoulůžkových stanech s podlážkou. Strava se vydává 4x denně – snídaně, oběd, svačina, večeře, pitný režim 24 hodin denně v dostatečném množství a kvalitě. Pro extra velké jedlíky se najde něco navíc. 
Tábor má klasický režim: rozcvička, snídaně, dopolední program, oběd, polední klid, odpolední program, svačina, hry, večeře, osobní volno, posezení u táboráku, večerka, někdy noční hry. Budíček a večerka je přizpůsoben počasí a kázni.

Hygienické podmínky:
Suché WC, polní umývárna s tekoucí pitnou studenou vodou, polní sprchy s tekoucí teplou vodou. Služební oddíl se sprchuje povinně! Provoz tábora každoročně schvaluje Hyg. stanice v České Lípě, zdravotní dozor má zdrav. středisko v Dubé. Případné úrazy ošetřují v nemocnici v České Lípě. Čeká Vás celotáborová hra, sportovní soutěže, bojové hry ve dne i v noci, olympiáda, diskotéka, výprava za pokladem, koupání, noční hlídky, stezka odvahy, písničky u táboráku… Program přizpůsobujeme počasí. Sledujte naše internetová média pro další informace

Nutné vybavení:
spací pytel, deka, karimatka, polštářek, napínací prostěradlo (novinka), 1 pevné boty, 1-2x lehčí boty (polokecky), sandály nebo pantofle k vodě, pláštěnka (bunda nestačí, i se sebelepší bundou mají děti v souvislém dešti mokré kalhoty a boty), gumovky, pokrývka hlavy, bunda (hodí se i stará zimní), 1x teplé oblečení na spaní (tepláková souprava, kamaše, svetr…) , 1 tepláková souprava, 3-4 tepláky, 7 triček s krátkým rukávem, 2 trika s dlouhým rukávem, 3x svetr nebo mikina, šortky, plavky, spodní prádlo min. 14ks, nejméně 14 párů ponožek, bavlněná taška nebo pytel na špinavé prádlo, retro oblek na party ve stylu 80. let,kapesníky, šátek na krk, 2-3 ručníky, sluneční brýle, krém na opalování, repelent, hygienické potřeby (mýdlo, kartáček na zuby, pasta, toaletní papír), ešus, hrneček, lžíce, škrabka na brambory, utěrka, kousek provázku, pár kolíčků na prádlo, 3 zavírací špendlíky, prášek na praní, psací potřeby, blok, malý batůžek, láhev na pití, baterka + náhradní baterie, pastelky, nůžky.
Toto je nejnutnější vybavení, proto prosíme o dodržení seznamu. Přimlouváme se za starší oblečení. Přeci jen jsme v přírodě, kde se obzvláště děti velice snadno ušpiní. Vše zabalte do staršího zavazadla, protože se v něm dobře udržuje pořádek. Na kufr, je vyhrazené místo pod postelí stanu (cca 35 cm na výšku), proto prosím zvolte rozumnou velikost zavazadla, aby se vešlo pod postel ve stanu a dítě jej nemuselo mít přes den na posteli. Balte prosím s dětmi, aby věděly, co kde mají. Maličkosti, které se nevejdou do kufru (boty, spacák, karimatka…), zabalte nejlépe do jedné velké uzavřené tašky, která se při transportu neotevře. Často se nám samostatné věci pletou při přepravě a může dojít ke zmatku při vybalování. Pokud bude mít dítě spacák a karimatku nezabalenou, je nutné je podepsat (obzvlášť u menších dětí). Při nepříznivé předpovědi počasí prosíme o přidání 1 páru bot a teplejšího oblečení na převlékání. Můžete si vzít hudební nástroj. Zvláště žádáme a prosíme o to, aby měl táborník GUMOVKY a PLÁŠTĚNKU. Nestačí nepromokavá bunda a pevné boty.

Prosíme o zanechání šperků, hodinek, mobilních telefonů a jiných cenností doma. 

Kapesné:
Dle uvážení rodičů. Je plánovaná 2x návštěva městečka, na koupališti jsou kiosky. V případě vhodného filmu můžeme s dětmi navštívit i letní kino. O poledním klidu funguje táborový minikiosek o který je každodenně velký zájem. V případě sourozenců doporučujeme dát každému kapesné zvlášť, aby mezi nimi nevznikaly hádky.

Adresa tábora:
LTM ,,Na Mlejnku
471 41 Dubá u Doks

!!! Pište nám, NUTNÉ!!! Pokud některé děti v průběhu tábora nedostávají poštu, jsou smutné a my to poté musíme složitě řešit. V dnešní době doporučujeme využít aplikaci české pošty https://pohledniceonline.cz/, díky které na poštu vůbec nemusíte.
Návštěvy rodičů však nedoporučujeme.

Dítě musí mít s sebou kartičku zdravotní pojišťovny. Na cestu dejte dítěti malou svačinu a pití. Do charakteristiky dítěte uveďte prosím případné problémy, které by mohly vedoucí překvapit. Veškeré informace získáte na tel. č. 724 991 467 nebo na namlejnku@gmail.com
Ostatní informace včetně fotografií z minulých let naleznete zde na stránkách a na facebooku. V průběhu tábora budeme také přidávat aktuální informace, popřípadě fotky zde na webu i na facebooku a instagramu.

Přihláškový formulář

  ANONE

  ANONE

  bus Prahabus Benátky n. J.bus Ml. Boleslavbus Bělá p. B.Vlastní

  bus Prahabus Benátky n. J.bus Ml. Boleslavbus Bělá p. B.Vlastní

  V tomto mailu také obdržíte údaje k platbě a další potřebné informace. Většinou odpovídáme do 24 hod.

  .